Ziņas

Latvijas čempionāts vieglatlētikā un pusmaratonā

15. jūlijā notikušajā Latvijas čempionātā pusmaratonā, kas norisinājās Kuldīgā uzvaru izcīnīja mūsu kluba pārstāvis Dmitrijs Serjogins, bet Kitija Valtere ierindojās 3. vietā!
Savukārt Jelgavā notikušajā Latvijas čempionātā vieglatlētikā 3.vietu kavēkļu skrējienā izcīnīja Solveiga Ozola-Ozoliņa.
Apsveicam sportistus ar sasniegumiem!

Baltijas U16 komandu čempionāts

28. jūlijā Ogrē notika Baltijas U16 komandu čempionāts, kur 800m distancē izcili startēja mūsu kluba pārstāvis Nikita Bondarevs. Pārstāvot Latvijas izlasi ar pirmo numuru, sportists apliecināja sava sezona līdera pozīciju ar pārliecinošu uzvaru, uzrādot finiša laiku 2:04,39. Tas ir sportista otrais labākais rezultāts šosezon. Kā atzīst pats Nikita, mērķis bija ne tikai uzvarēt, bet uzstādīt personīgo rekordu, kas šoreiz diemžēl neizdevās.

800m jauniešiem bija viena no retajām disciplīnām Baltijas čempionātā, kur Latvijas komandai izdevās izcīnīt dubultuzvaru – otrās vietas ieguvējs arī ir Latvijas pārstāvis Matīss Jansons (2:05,59), bronza godalga Igaunijas valsts pārstāvim Alexandram Kapp (2:08,80)

Apsveicam arī treneri Vjačeslavu Grigorjevu un pateicamies par mērķtiecīga treniņa procesa nodrošināšanu!

*Jāpiebilst, ka Nikitas uzvara Baltijas čempionātā ir diezgan zīmīgs ieraksts Līvānu novada vēsturē, būs pamatīgi jāpašķir arhīvus lai atcerētos, kurš no Līvānu pārstāvjiem pēdējo reizi bija ticis pie uzvaras Baltijas valstu čempionātā gludajās skriešanas disciplīnās!..

 

Līvenhofas skrējiens iegūst European Athletics kvalitātes atzinumu.

Līvenhofas skrējiens, kā pirmais no Latvijas 10km šosejas skrējieniem, saņem European Athletics atzinumu!
Skrējienam ir piešķirtas trīs zveigznes par augstu drošības un kvalitātes standartu ievērošanu. Esam iekļauti eiropas sacensību kalendārā (https://www.european-running4all.org), turpinam attīstīties un pilnveidoties.
Uz tikšanos Līvānos 18. novembrī!

Uzvarai “Stirnu Bukā” nācis klāt vicečempionu tituls “BigBank Skrien Latvija” seriālā

Līvānu VK/Baltais/Compressport komanda jau otro gadu pēc kārtas lieliski sevi pierāda Latvijas meža takās triumfējot skriešanas seriālā “Stirnu Buks”! Bez tam, tikpat lieliski šogad aizvadīts skriešanas seriāls šosejā  “BigBank Skrien Latvija’2019” – ir izcīnīta otra vieta komandu vērtējumā! Noslēdzošais posms notika rudenīgajā Siguldā 19.oktobrī.

Seriāls notiek 8.posmos, bet ieskaitē iet tikai pieci labākie un mūsu komandai tie bija Daugavpils, Rēzeknes, Jelgavas, Kuldīgas un Valmieras posmi. Teicami rezultāti individuālajā vērtējumā – divi komandas pārstāvji Dmitrijs Serjogins un Karīna Helmane-Soročenkova izcīnot pa četrām uzvarām kļuva par seriāla uzvarētājiem prestižajā pusmaratona distancē.

Jāpiebilst, ka mūsu dāmām izcils un grūti atkārtojams sasniegums šogad ieņemot visu goda pjedestālu: jau pieminēta Karīna Helmane-Soročenkova 1. vietā, Kitijai Valterei 2. vieta, bet Jekaterina Sokunova ierindojusies trešajā vietā. Sagaidāms ļoti skaists pjedestāls sezonas noslēguma pasākumā J

Anatolijs Macuks dominanci seriāla kopvērtējumā 10km distancē sev nodrošināja jau pirms noslēdzoša posma Siguldā, tāpēc varēja atļauties nestartēt. Sezonas laikā sportistam izdevās izcīnīt divas individuālās uzvaras.

Ļoti labs sniegums arī Gintai Valterei 5km distancē – 4.vieta kopvērtējumā un 3.vieta ST vecuma grupā. Vēl Ginta pamanījusies kā vienīga no komandas dalībniekiem iedot punktus komandas ieskaitei visos piecos labākajos posmos.

Rainers Trubačs finišēja TOP6 5km kopvērtējumā, viņā tēvam Pēterim uzvara 10km distancē VN50 grupā kopvērtējumā, bet Arvilam Bušmanim 3.vieta šajā pašā vecuma grupā.

Atgādināšu, ka šogad atkal startējām ar divu komandu sastāviem un Līvānu VK otrā komanda ierindojusies augstajā 8.vietā. Statistikas mīļotajiem atgādināsim, ka šogad startam tika pieteiktas 19 komandas.

Nosauksim vēlreiz komandu sastāvus.

LīvānuVK/Baltais/Compressport:

Karīna Helmane-Soročenkova, Anatolijs Macuks, Simona-Alise Salmiņa, Jekaterina Sokunova, Ginta Valtere, Kitija Valtere, Dmitrijs Serjogins, Rainers Trubačs.

LīvānuVK:

Andrejs Bondarevs, Andris Dudels, Raitis Grablovskis, Romans Ščugarevs, Mārīte Vilcāne, Daniils Blats, Arvils Bušmanis, Valērijs Šakelis, Pēteris Trubačs, Mārtiņš Babkins.

Paldies par sezonu!    

4. Līvenhofas skrējiens

Pamazām jau sākām briest Līvenhofas skrējienam, kas tradicionāli notiks 18.novembrī!

Sāksim, protams, ar vissvarīgāko ziņu – šogad  10km būs sertificēta!!! Visi rezultāti tiks atspoguļoti oficiālajās Latvijas statistikas lapās.

10km skrējiens notiks 3 apļos (apļa garums – 3061m + 817m starta-finiša taisne)

Tautas skrējienam tiks atvēlēti nepilni 3,9 km

06-Certificate (1)