Sacensību organizēšana

Mēs varam jums palīdzēt organizēt sacensības

   • Šosejas trašu sertificēšana (IAAF/AIMS “B” līmeņa sertificētājs). Vairāk informācijas šeit. Cenas sākot no 200 € par 5/10km trasi, atkarībā no trases konfigurācijas un atrašanās vietas.
   • Online reģistrācija – apmaksa ar bankas karti, cena par servisu – 50€ plus 1.4%+ €0.25 no katras transakcijas. Respektīvi, apmaksas serviss no katriem 10€ ietur (10*0.014+0.25)= 0.39€, Par 15€ – 0.46€, par 20€ –  0.53€  utt.  Pirms sacensībām mēs jums atsūtām visu statistiku no billinga lapas, sagatavosim Excel kur varēs redzēt visus pieteiktus dalībniekus un apmaksas statusu. Jūs varēsiet manuāli atzīmēt tos skrējējus kuri jums samaksāja pa tiešo. Nauda ies pa taisno uz jūsu kontu.
   • Laika mērīšana ar RFID antenām, 4m paklājs uz starta/finiša un vēl divas antenas trasē (konfigurācija var mainīties). Sagatavosim starta protokolus, ielīmēsim čipus uz numuriņiem, izdrukāsim rezultātus, sagatavosim gala rezultātus.  Cena atkarīga no dalībnieku skaita un atrāšanas vietas. Sākot no 1.5€ no cilvēka (čipi iekļauti cenā).
   • Mēs varam arī sarunāt numuriņu un medaļu sagatavošanu.

ONLINE REĢISTRĀCIJAS PIEMĒRS

Sacensībās:

Datums Nosaukums Registrācija Rezultāti