Līvānu VK/Baltais komanda aizvadīja 5. posmu taku skriešanas seriālā Stirnu Buks

Šoreiz skrējām un lecām Šlokenbekā.
Skolu čempionātā ietvaros startējošais Rainers Trubačs pievarēja visīsāko Vāveres distanci un izcīnīja godpilno 2. vietu, zaudējot tikai Artūram Niklavam Medvedam no Aizputes.
Zaķa distancē (~13km) veiksmīgākais un ātrākais no mūsējiem izradījās Raimonds Siliņš iegūstot 7. vietu kopvērtējumā, Raitis Grablovskis finišēja 17.vietā, Pēteris Trubačs 20., bet Andrejs Bondarevs šoreiz samierinājās ar 46. pozīciju. Pakāpēniski apritē atgriežas Ginta Valtere, viņai šoreiz 10. vieta dāmu konkurencē un vērtīgie punkti komandai.
Stirnu Buka distancē (~23km) savu klasi kārtējo reizi apliecināja Kitija Valtere un Karīna Helmane-Soročenkova, Kitijai izcīnot 2. vietu, bet Karīnai 3. vietu. Kitija sev raksturīgā manierē ļoti sekmīgi veica Sprinta etapu (tiesa, līdz trijniekam kopvērtējumā šoreiz nedaudz pietrūka), toties deva komandas ieskaitē ļoti nepieciešamos punktus. Karīna aizvada sagatavošanas posmu BMW Berlin Marathon 2018 un pilnīgi skaidrs, ka katrās sacensības nevar atļauties skriet ar 100% atdevi, vieta labāko trijniekā šoreiz ir uzskatām par ļoti veiksmīgu startu.
Danielam Buko bija pa spēkam iekļūt starp trim labākajiem skrējējiem sava vecuma grupā, šosezon viņam pjedestāls ir diezgan ierasta lieta, ceram, ka jaunietis saglabās šo tendenci arī turpmāk!
Visprestižākajā Lūša distancē (~30km) dubultuzvaru izcīnīja Dmitrijs Serjogins triumfējot arī Sprinta etapā. Dmitrijs šobrīd ir labā sportiskā kondīcijā, kā saka “uz viļņa”, novēlēsim veiksmi Dmitrijam jau tuvākajā laikā startējot kādā garākajā skrējienā ārpus Latvijas!
Pirmo reizi karjerā uzvaru garajā distancē izcīnīja Jekaterina Sokunova! Lieliski! Sportistei ir labas izredzes pacīnīties arī par uzvaru seriāla kopvērtējumā. Lai izdodas!
Сергей Богданов šosezon rāda ļoti stabilu sniegumu, šoreiz kopvērtējumā 19. vieta un pavisam nedaudz pietrūka līdz 3. vietai vecuma grupā. Sergeja stabilitāte mums noteikti noderēs nākamajā posmā, kad nepiedaloties vienam no komandas līderiem nāksies cīnīties par komandas punktiem.
Jānis Važņevičss šoreiz samierinājās ar 4. vietu vecuma grupā pārliecinoši zaudējot 3. vietai vairāk, ka 20 minūtes, bet distance tika pieveikta godam, jo Janka mums ir īstais mežu taku lietpratējs.

Izcils rezultāts ir komandu vērtējumā – esam uzvarējuši savu otro posmu Stirnu Buka seriāla ietvaros un šobrīd esam visa seriāla komandu kopvērtējuma saraksta augšgalā!

Paldies:
Baltais Līvānu novads ASICS Isostar Latvija

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *