BigBank skrien Latvija Kuldīgas posms.

Aizvadīts BigBank skrien Latvija 6.posms, kur tradicionāli startēja arī Līvānu VK kluba komandas.

Individuāli visveiksmīgākais sniegums LīvānuVK/Baltais/Compressport komandas pārstāvjiem, kur Dmitrijs Serjogins ar laiku 1:07,33 bija otrais pusmaratona distancē, tādējādi laužot pēdējo divu gadu tradīciju nezaudēt tieši Kuldīgā.

Jekaterina Sokunova pirmo reizi kāpa uz goda pjedestāla kā TOP3 sieviešu konkurencē, viņai 3.vieta pusmaratona distancē ar laiku 1:24.22. Kitija Valtere šoreiz uzrādīja 1:26,04 un atskrēja kā ceturtā, toties 6.posmu kopsummā sportiste atrodas līdera pozīcijā, uzreiz aiz Kitijas seriāla kopvērtējumā šobrīd varam sastapt Jekaterinu Sokunovu.

Anatolijs Macuks tikai nedēļu pirms Kuldīgas posma pieveica IRONMAN distanci triatlonā ar ļoti atzīstamu rezultātu (ātrāk par 10 stundām), bet bija gatavs pacīnīties par godalgām 10km distancē. Pieveicot distanci kā trešais, Anatolijs jau priekšlaicīgi nodrošināja sev uzvaru seriāla kopvērtējumā. Anatolija ātrums finišā šoreiz bija nedaudz lēnāks par ierasto – 34:41.

5km distancē sesto vietu vīru konkurencē izcīnīja Rainers Trubačs (17:24), bet punktus komandai tomēr atnesa septītajā vietā finišējušā Ginta Valtere – 20:21

Komandu konkurencē izcīnīta augsta 3.vieta, bet labāko 5 posmu summā LīvānuVK/Baltais/Compressport šobrīd komanda atrodas 2.vietā.

LīvānuVK komandas sastāvs šoreiz nodemonstrēja savu trešo (pēc savākto punktu skaita) labāko sniegumu.

Daniils Blats ar finišēja pusmaratona distancē ar laiku 1:34,26. 10,6 km distancē notika gandrīz vai iekšējais kluba čempionāts, jo piedalījās vislielākais dalībnieku skaits, visveiksmīgāks bija Mārtiņš Babkins finišējot ar laiku 38:24, Pēteris Trubačs – 40:27, Valērijs Šakelis – 42:13, Arvils Bušmanis – 42:33, bet Romāns Ščugarevs – 46:45.

5,3 km distancē paaudžu cīņā vinnēja pieredze, Nikita Bondarevs meta izaicinājumu savam tēvam, bet nedaudz pārvērtēja savus spēkus distances sākuma daļā, līdz ar to nācās “maksāt dubultā” distances beidzamajā daļā, jo spēku rezerves ātri izsīka un temps katastrofāli kritās. Bet puika godam noturēja vidējo tempu ātrāk par 4min/km un finišēja ar laiku 20:01, Andreja laiks 18:48.

Kopvērtējumā komanda šobrīd atrodas 8.vietā, pacelties augstāk ir diezgan nereāls uzdevums, jānotur esošā pozīcija līdz seriāla noslēgumam!

Nākamais posms ir paredzēts Valmierā 15.septembrī.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *