“Cīruļputenis – 2019”

Tikmēr kluba pamatspēki cīnījās par uzvarām Liepājā, vairāki kluba un komandu biedri mērojas spēkiem Skriešanas un soļošanas sacensībās pa Preiļu pilsētas ielām – “Cīruļputenis – 2019”

Soļošanas disciplīnas pārstāvis Jānis Važņevičs ierindojās 3. vietā 5km soļojumā veterāniem, uzrādot laiku – 30:18,2.

Nikita Bondearevs zaudējot spēcīgajam sāncensim no SK “Ašais” Robertam Glāzeram (13:08) izcīnīja 2. vietu 4km skrējienā, uzstādot personīgo rekordu un vienu no sacensību visu laiku visaugstvērtīgākajiem rezultātiem – 13:48

Rainers Trubačs, izmantojot māju trases priekšrocības bija nesasniedzams konkurentiem 8km pamatdistancē, – 26:12

Pēteris Trubačs finišēja kā pirmais 6km distancē ar laiku 21:13

Skrējiena rezultāti atrodami šeit:

„Cīruļputenis – 2019” rezultāti

BigBank Skrien Latvija 1.posms Liepājā

Atskatoties uz vakardienas Skrien Latvija pirmo posmu Liepājā, varam secināt, ka realitātē LīvānuVK/Baltais komanda nopelnījusi nedaudz lielāku šampānieša pudeli :)… Pārskaitot komandas punktus, sanāk pakāpties divus soļus augstāk par vakar pasludināto 4. vietu.

Lielāku punktu skaitu (997 p.) komandas vērtējumā deva mūsu šī gada komandas debitants Anatolijs Macuks, kurš kā otrais finišēja 10km distancē ar laiku 34:50. Liels prieks ka Karīnai Helmane-Soročenkovai izdevās veiksmīgi tikt galā ar Rozentāla skrējiena laikā neveiksmīgi izmežģīto potīti un atjaunoties līdz skrējienam Liepājā. Karīna arī pagājušogad Liepājā bija labākā starp Latvijas skrējējām pusmaratona distancē, šogad atkārtojot sniegumu un ierindojoties 2. vietā (zaudējums Olimpisko spēļu un vairāku pasaules un Eiropas čempionātu dalībniecei skrējējai no Lietuvas – Remaldai Kergyte-Dauskurdienei) ar laiku 1:21,19 un 960 komandas punktiem.

Pārstāvēm no Līvānu VK/Baltais komandas maz pietrūka lai aizņemt visu pjedestālu 21.1 garajā distancē, jo uzreiz aiz Karīnas finišēja vairākkārtēja kluba rekordiste – Kitija Valtere, ar ļoti daudzsološu rezultātu – 1:22,06 (līdzīgā ātrumā Kitija sāka sezonu 2016. gadā, kad veica savu pēdējo Lattelecom maratonu). Jāpiebilst, ka Kitijai kā vienai no retajām dalībniecēm izdevās krietni kāpināt tempu distances beidzamajā daļā.

Ceturtajā vietā pusmaratona distancē dāmām ierindojās mūsu Jekaterina Sokunova, tāpat ļoti labs sezonas sākums – 1:23,44 un 932 punkti komandas kontā.

5km distancē startēja Ginta Valtere , kurai bija pa spēkiem aizsniegties līdz 5. vietai ar laiku 20:24 un 950 punktiem, bet Simona-Alise Salmiņa finišēja uzreiz aiz Gintas 6. vietā, uzrādot laiku – 20:49