Navigācija

Pašlaik saitā

· Viesi: 3

· Lietotāji: 0

· Lietotāji kopā: 17
· Jauns lietotājs: Slaviks_G

Autorizācija

Lietotājvārds

ParoleAizmirsāt paroli?
Pieprasiet jaunu šeit.

Skrienošais samurajs

JaunumiParasts ofisa darbinieks iziet no Saitamas vakarskolas Tokijas priekšpilsēta, viņš nomet uzvalku, velk kājās skriešanas apavus un skrien. Skrien līdz spēka un spēju izsīkumam. Viņam ir vienīgais mērķis – personīgais rekords. Gar acīm nesās bērnības skati: viņa māte, turot rokās hronometru, izkliedz laiku. Puika negrib māti sarūgtināt un skrien no visiem spēkiem. Šai spēlei ir ļoti stingri noteikumi: uzvarētājs saņems apbalvojumu, bet zaudētājs – soda apļus. Pēc 20 gadiem noteikumi palika tie paši, tikai tiesneša vietā - viņš pats. Mazais puika – Juki Kavauči, japāņu skrējējs-amatieris un maratona kustības fenomens.
Lai redzēt visu tekstu spied pogu Lasī visu zemāk! vai uz Link

Līvānu stadiona rekordi


Pavisam drīz...

aizvadīts Bigbank Skrien Latvija 2. posms

Bigbank Skrien Latvija 2. posmu, jeb Biķernieku pusmaratonu (Rīga) Līvānu VK komanda aizvadīja bez kluba līderes Kitijas Valteres (sportiste šobrīd cītīgi gatavojas Lattelecom maratonam un aizvada treniņnometni Slovākijas viduskalnē), tas, protams uzreiz iespaidoja komandas sniegumu cīņā par vietām kopvērtējumā.
Spied pogu Lasīt visu vai uz linka Link

Līvānu vieglatlētikas kluba komandas uzsāk jauno "BigBank Skrien Latvija" sezonu

JaunumiLīdz ar pavasara iestāšanos, skrējējiem sākas sacensību sezona šosejas skrējienos un dažāda veida krosa pārbaudījumos. Līvānu novada vieglatlētikas kluba komanda kārtējo gadu piedalās lielākajā skriešanas seriālā valstī - "BigBank Skrien Latvija". Sacensības mūsu klubam ir pievilcīgas tāpēc, ka jau otro gadu tiks izspēlētas Latvijas čempionāta godalgas šosejas skriešanā komandām, sportisti sevi var apliecināt gan individuālajā, gan komandu vērtējumā. Lai turpinātu spied pogu Lasīt visu zemāk vai uz šo linku: Link

Līvānu novada čempionāta REZULTĀTI

Sacensības Sacensības beigušās!
Veterānu rezultātu kopskatu:
Skatīt šeit!Līvanu atklāta čempionāta rezultāti (A,B,C grupas un pieaugušie!)
C grupa Skatīt šeit!
B grupa Skatīt šeit!
A grupa Skatīt šeit!
Vīrieši un sievietes Skatīt šeit!

Jūrmalas skriešanas svētki

Sacensības20.02. Jūrmalā notika ziemas sporta svētku pasākums, kur dalību ņēma mūsu kluba pārstāve Ginta Valtere. Sportiste labprāt piekrita padalīties ar saviem iespaidiem...Jau otro gadu āra skriešanas sacensību sezonu nolēmu atklāt visai agri – piedaloties Jūrmalas ziemas sporta svētkos. Pagājušajā gadā veicās diezgan labi un arī šogad, neskatoties uz to, ka neesmu pats čaklākais skrējējs ziemas periodā, biju apņēmības pilna pacīnīties ar smiltīm, vēju, aukstumu, sevi un citiem un iesākt sezonu uz maksimāli pozitīvas nots. Smiltis gan izpalika, jo tās klāja diezgan bieza sniega kārta, vējš šoreiz pārāk netraucēja, arī aukstums, ja vēl pirms pāris nedēļām skriets vairāk kā mīnus desmit grādos, nelikās nekas traks. Bet skriešana tempā pa viegli slīdošu segumu (sniegu) gan pārbaudīja māku koncentrēties visu 5 km garumā :)
Mans rezultāts 5 km distancē – 22 min. 43 sek. Apsolu, ka citreiz būs ātrāk ;) Bet izdevās finišēt 2.vietā sieviešu konkurencē (1.vietā pārliecinoši - Lelde Kalniņa) un pat izcīnīt 1.vietu savā vecuma grupā. Patīk jau patīk man pastāvēt uz pjedestāla, kad ir tāda iespēja :) Citi uzvarētāji – Dmitrijs Serjogins (5 km), Kristaps Bērziņš un Līga Girgensone (10 km). Kā redzams, Jūrmalā bija arī vairāki Latvijas „vadošā gala” skrējēji.
Kopumā varu teikt, ka Jūrmalai jau izveidojies tāds savs skriešanas pasākumu „rokraksts” – ja dodies uz Jūrmalu, vari rēķināties, ka būs daudz aktivitāšu ārpus pašas skriešanas, sātīgas pusdienas, atraktīvs pasākumu vadītājs, daudz balvu un apbalvojamo. Un man, lai gan it kā viens no daudziem, bet šis skriešanas pasākums tiešām spilgti paliks atmiņā :)

Intervija ar 2015. gada valsts čempioni maratonā Kitiju Valteri

JaunumiPagāja jau vairāki mēneši kopš Kitija izcīnīja Latvijas čempiones titulu un kļuva par ātrāko Latvijas skrējēju Lattelecom Rīgas maratonā. Aizpildīsim uzmanības trūkumu no mass media puses ar nelielu sarunu, ko esam saorganizējuši paši. Kādi ir nākotnes plāni, kāpēc Kitija sāka skriet garās distances un kāds ir viņas mīļākais treniņš, par to visu uzzināsiet izlasot interviju.
Spied pogu Lasīt visu zemāk.

Ultra-maratons, Ultra-piedzīvojums, Ultra-motivācija

SacensībasPirms diviem mēnešiem noslēdzās Skrien Latvija skriešanas seriāls, un nu lielākā daļa skrējēju varēja svinēt sezonas noslēgumu un vairāk vai mazāk atpūsties. Man, kā izrādījās, tas bija paša intensīvākā treniņperioda sākums. Pateicoties atbalstam no Līvānu novada domes un Līvānu Vieglatlētikas kluba, man bija lieliska izdevība un liels izaicinājums priekšā. 7 nedēļās vajadzēja sagatavoties IAU 50 km pasaules čempionātam Dohā, Katarā.

Spied pogu Lasīt visu zemāk


Skrējiena pa Ubaglīci rezultāti

Sacensības2015.gada skrējiena rezultāti Šeit!

Visu laiku Skrējiena pa Ubaglīci TOP-8 rezultāti 4km distancē sieviešu konkurencē

Jaunumi1. 14:27.3 Dace Lina 18.11.2011. - CR
2. 14:34,7 Kitija Valtere 18.11.2013.
3. 14:55.2 Lāsma Grīnberga 18.11.2008.
4. 14:57.6 Valērija Petrova 18.11.2015.
5. 15:16.5 Anita Kažemāka 18.11.2008.
6. 15:19.1 Solveiga Ozola-Ozoliņa 18.11.2015.
7. 15:31.5 Ināra Lūse 18.11.2004.
8. 15:53.1 Aneta Jacukevic 18.11.2015.
Ielādes laiks: 0.49 sekundes
2,202,533 unikāli apmeklētāji