Navigācija

Pašlaik saitā

· Viesi: 2

· Lietotāji: 0

· Lietotāji kopā: 17
· Jauns lietotājs: Slaviks_G

Autorizācija

Lietotājvārds

ParoleAizmirsāt paroli?
Pieprasiet jaunu šeit.
Informācija Nolikums Pieteikties Dalībnieki Izmaiņas pieteikumā Starta
protokoli
Rezultāti

"Mēs esam, mēs varam" ar tādu saukli jēkabpilieši 1.septembrī vēlas sarīkot sezonas noslēguma vieglatlētikas svētkus sporta vecmeistariem. Šāds pasākums Jēkabpilī risināsies pirmo reizi un, cerams, iemantos sportistu popularitāti, lai turpmākos gadus tas kļūtu par ikgadēju tradīciju.
Kas Jūs sagaida ? Lielisks stadions, kuram ir laba aura, jo gadu no gada Latvijas mēroga sacensībās tiek laboti daudzi rekordi, profesionāla tiesnešu brigāde, skrējieni tiks fiksēti ar fotofiniša elektroniku, uzvarētājus pēc koeficientu sistēmas, sagaida pārsteigumi, bet augstvērtīgākā rezultāta uzrādītājiem (sievietēm un vīriešiem) pēc IAAF punktu tabulas tiks pasniegtas nozīmīgas balvas.
Ko gaidām no Jums? Sportotprieku, labu garastāvokli un sapratni, ka organizēt sacensības ir nedaudz grūtāk kā tajās piedalīties!

Uz tikšanos vieglatlētikas arēnā,
Aiva Jakubovska
Reģistrējoties onlainā obligāti jānorāda vārds, uzvārds,dzimums, dzimšanas gads mēnesis un diena. Savādāk tālak par ievadformu netiksiet. Var pieteikties no 1 līdz 2 disciplīnam. Ja esat pieteikušies vienā disciplīnā, vēlāk pastāv iespēja pieteikties otrā disciplīnā, kā arī nomainīt disciplīnu, kurā esat reģistrējušies, uz citu, jums vēlamāku. Tas veicams sadaļā "Izmaiņas pieteikumā".

Ielādes laiks: 0.01 sekundes
2,202,550 unikāli apmeklētāji